Człowiek

Amfa.pl

Kto w Polsce produkuje amfetaminę

Numer 6/2021
Biały proszek o gorzkim smaku powoduje pobudzenie i stan euforii. I silnie uzależnia. Polacy ­wyspecjalizowali się w jego produkcji. Biały proszek o gorzkim smaku powoduje pobudzenie i stan euforii. I silnie uzależnia. Polacy ­wyspecjalizowali się w jego produkcji. Forum
Amfetamina stała się dla Polski tym, czym kokaina dla Kolumbii. Jej produkcją w tajnych laboratoriach do dziś zajmują się wyspecjalizowani chemicy.
W Polsce ­ciągle działają chałup­nicze linie produkcyjne amfetaminy. W tej policjanci znaleźli aż 40 kg narkotyku.Forum W Polsce ­ciągle działają chałup­nicze linie produkcyjne amfetaminy. W tej policjanci znaleźli aż 40 kg narkotyku.

Ryszard J., pochodzący z Kielc magister chemii, został jednym z najbardziej obrotnych producentów i dystrybutorów narkotyków w Europie. Tworzył kolejne laboratoria w Polsce i za granicą, współpracował z najgroźniejszymi gangsterami, odsiadywał kolejne wyroki, by chwilę po wyjściu otwierać kolejną tajną produkcję. Media ochrzciły go polskim Walterem White’em, bo tak jak bohater serialu „Breaking Bad” był kiedyś zwykłym obywatelem, by nagle przejść na złą stronę mocy. W rzeczywistości miał inną ksywkę: Profesor.

25.05.2021 Numer 6/2021

Czytaj także