Człowiek

Uzależnienia: komu odwyk all inclusive

Numer 9/2021
Widok na Cliffside Malibu, ekskluzywną klinikę odwykową, którą upodobały sobie gwiazdy Los Angeles. Widok na Cliffside Malibu, ekskluzywną klinikę odwykową, którą upodobały sobie gwiazdy Los Angeles. EAST NEWS
Kiedyś podstawą terapii odwykowej były anonimowość i ostra dyscyplina. Dziś w świecie gwiazd pokutuje myślenie, że im głośniej i bardziej luksusowo, tym lepiej.
Cena pojedynczego pokoju w Cliffside Malibu to koszt 73 tys. dol. za 31-dniową terapię.EAST NEWS Cena pojedynczego pokoju w Cliffside Malibu to koszt 73 tys. dol. za 31-dniową terapię.

Jeśli lubisz śpiewać, mamy dla Ciebie trenera wokalnego. Jeśli lubisz tańczyć, znajdziemy Ci instruktora tańca. A jeśli czegoś nie mamy – zdobędziemy to!” Takim hasłem reklamuje się ośrodek Passages w Malibu, cieszący się ogromną popularnością wśród gwiazd. Byli tu m.in. Mel Gibson, Natasha Lyonne i David Hasselhoff. Do dyspozycji gości są luksusowe apartamenty z widokiem na ocean, 4 ha zieleni, kucharze ściągnięci z najlepszych hoteli, baseny, spa, siłownia z trenerem personalnym, certyfikowani masażyści, zajęcia jogi czy wieczorki poetyckie i teatralne z aktorami i muzyką na żywo.

25.08.2021 Numer 9/2021

Czytaj także